Biz Kimiz…

Oluşumumuz, 21.06.2010 tarihinde İdea Ofset Ltd.Şti. çatısı altında çalışmalarına başlamış olup,  bugün ise CegArts adı altında faaliyetlerini sürdürüyor. Her biri farklı sektörlerde deneyim kazanmış alanlarında tecrübeli isimlerin bir araya gelmesiyle oluşan şirketimizde; tasarımdan baskıya, yayıncılıktan sosyal medyaya, 3D animasyondan fotoğraf çekimine, web tasarım ve SEO çalışmalarından 3D etiket basımına kadar birçok alanda sizlere ihtiyacınız olan çözümleri en kreatif bakış açısıyla tek elden sunuyoruz.

Neden Biz…

Yolculuğumuza başladığımız 2010 yılından bu yana yaptığımız her işe farklılık katmayı ve müşterilerimize benzerlerinden ayrılan işler sunmayı amaç edindik.  Sadece kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında tasarım yaparak ilerlemek yerine müşterilerimize daha kapsamlı çalışmalar sunmayı hedefledik. Markalar ve  işletmelerin kurumsal kimliklerini en doğru şekilde oluşturmaları, kendilerini doğru ifade etmeleri, yenilenen ve her gün büyüyen bu dijital dünyada yer almalarını sağlayacak çalışmalara yer vermek için sosyal medyadan web tasarıma kadar birçok konuda sizin için elimizden geleni yapmak adına yola koyulduk.

Bu güne kadar çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değerlerine değer kattık. Değişmeyen tek şey  ise heyecanımız ile birlikte işimize duyduğumuz ilgi, sevgi ve iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duygusu…

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz…