CegAarts Etiket Kalitesi ile Markanız

Daha Çarpıcı

Silikon etiketler, kaliteli bileşenlerden üretilirler. Silikon/kauçuk etiket, sağlam ve kaliteli olmasından dolayı haliyle birçok sektör tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu sektörlerden öne çıkanlar;  Tekstil Sektörü, Ayakkabı Sektörü, Çanta Sektörü, Optik Sektörü, Mobilya Sektörü, Promosyon Sektörü  ve daha birçok sektör de kullanılmaya başlanmıştır.

Kolay dikilebilir olması ve esnek yapısı ile, ürünlerinizde etkileyici ve uyumlu bir görüntü oluşturur. Sektörel alanlarına göre kauçuk etiket, plastik etiket veya PVC etiket olarak da isimlendirilir.

Silikon etiket şeffaf yapısı ile tüm renkler ile kullanılabilir. Silikon etiketler, renkli olması dolayısı ile görsel açıdan tercih edilen bir etikettir.

Parlak ve mat olarak iki türü mevcuttur. Dikmek istediğiniz ürüne göre parlak veya mat olan silikon etiketi seçebilirsiniz.

Bunlara ek olarak Silikon etiket, uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Bu sayede ürünlerin üzerinde markaların kalıcılığı da, etiket ömrü gibi uzun ömürlü olacaktır.

Silikon etiket tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik, Silikon etiketin kanserojen madde içerip içermediğidir. Bu yüzden en üst kalite seviye etiketi seçmenizi öneririz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz silikon etiketlerde kanserojen madde ve ftalat bulunmaz. Yapılan ticari testlerden geçmektedir. Bebek ve çocuk ürünlerinde kullanılmaktadır.

İletişim


Adres

Gençosman, Yayla Sokak No:14

Güngören/İSTANBUL

Telefon

+90 533 320 0110

+90 536 423 4682

+90 542 806 3439

e-Mail

info@cegarts.com

Bize posta gönderiniz